Benno Arzt akryl på duk

Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Curious Cat", signerad och daterad Benno Arzt 2011, akryl på duk, ca 150x120 cm, ej inramad

645695

2019-05-23