Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, 2-armade, mässing, dekor av fleur-de-lys, höjd ca 28 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
645696
2019-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här