Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJÖRN WESSMAN (född 1949): Landskap, signerad Björn Wessman, 15/200, färglitografi, ca 32x40 cm
Ej examinerad ur ramen
645715
2019-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här