Märklintåg
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN, 2 lok samt personvagn, spår Ho, 1950-tal, bestående av ellok 3002, ellok RET 800, samt. personvagn 348/1, samtliga i orginalemballage
Ställvis mindre lackskador, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna
645746
2019-05-29