Märklintåg

Märklintåg
Märklintåg
Märklintåg
Märklintåg
Märklintåg
Märklintåg
Märklintåg
Märklintåg
Märklintåg
Märklintåg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN, 2 lok samt personvagn, spår Ho, 1950-tal, bestående av ellok 3002, ellok RET 800, samt. personvagn 348/1, samtliga i orginalemballage

Ställvis mindre lackskador, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna

645746

2019-05-29