Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMIL LINDGREN, Innan badet, olja på duk, signerad och daterad 1895, olja på duk, storlek ca 98x57 cm
Hål i duket, lagningar, retuscher, färgbortfall, illa spänd duk.
645747
2019-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här