Verandabord 1950-tal
2019-05-21
645758
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VERANDABORD, underrede av bambu, bordsskiva av svart plastlaminat, 1950-tal, höjd ca 71, Ø 124 cm
Bruksslitage, repor