Marianne Kanter oljemålning

Marianne Kanter oljemålning
Marianne Kanter oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIANNE KANTER (född 1944): "Tre kannor", monogramsignerad MK, olja på duk, ca 62x61 cm

645780

2019-05-21