Knut Irwe oljemålning

Knut Irwe oljemålning
Knut Irwe oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUT IRWE (1912-2002): Fågel, signerad K Irwe, olja på pannå, ca 53x73 cm

645781

2019-05-21