Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LALIQUE, 5 dlr., bestående av: 1 par ljuslyktor, 2 askfat, samtliga märkta/signerade Lalique, höjd 2-5 cm
Smärre slitage, asfatet med amoriner ytterst otydligt märkt
645788
2019-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här