Lalique glasdelar

Lalique glasdelar
Lalique glasdelar
Lalique glasdelar
Lalique glasdelar
Lalique glasdelar
Lalique glasdelar
Lalique glasdelar
Lalique glasdelar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LALIQUE, 5 dlr., bestående av: 1 par ljuslyktor, 2 askfat, samtliga märkta/signerade Lalique, höjd 2-5 cm

Smärre slitage, asfatet med amoriner ytterst otydligt märkt

645788

2019-05-21