Lalique

Lalique
Lalique
Lalique
Lalique
Lalique
Lalique
Lalique
Lalique
Lalique
Lalique

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LALIQUE, 5 dlr., bestående av: flakong, 2 duvor, svan, samt bägare, flakongen samt bägaren med dekor i relief, samtliga märkta/signerade Lalique, höjd 6-10cm

Smärre slitage

645789

2019-05-21