Speldosa

Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELDOSA med likörservis, 1900-talets mitt, Schweiz, träskuren dekor av björn med dragspel, karaff med propp samt 6 likörglas, höjd ca 35 cm

Torrspricka, mindre lagning, glas med smärre nagg

645792

2019-05-21