Robert Högfeldt oljemålning
Valmis
2019-05-21
645799
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986), "Konstnären och hans modell", signerad Högfeldt, olja på duk, ca 65 x 100 cm