Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986), "Konstnären och hans modell", signerad Högfeldt, olja på duk, ca 65 x 100 cm

645799

2019-05-21