Keramikvas av Toini Muona

Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona

Klubbat för:

1 750 EUR

Utropspris

800 EUR

TOINI MUONA, vas, keramik, signerad TM Arabia, 1950-tal, rödbrun glasyr, höjd 34,5 cm, diameter 13,3 cm

645839

2019-06-11