Klubbat för:
1 750 EUR
Utropspris
800 EUR
TOINI MUONA, vas, keramik, signerad TM Arabia, 1950-tal, rödbrun glasyr, höjd 34,5 cm, diameter 13,3 cm
645839
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här