Toini Muona keramikvas

Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas
Toini Muona keramikvas

Klubbat för:

1 950 EUR

Utropspris

1 200 EUR

TOINI MUONA, keramikvas, signerad TM, Arabia 1940-tal ljusblå glasyr, höjd 29 cm

645840

2019-06-11