Stig Otto Wretling oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

STIG OTTO WRETLING(1911-1973): "Bietideforsen, signerad Wretling, olja på pannå, 50x42 cm

Ej examinerad ur ram

645842

2019-05-23