Uno Dahlén Aneta mässing

Uno Dahlén Aneta mässing
Uno Dahlén Aneta mässing
Uno Dahlén Aneta mässing
Uno Dahlén Aneta mässing
Uno Dahlén Aneta mässing
Uno Dahlén Aneta mässing

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO DAHLÉN, bordsarmaturer, 1 par, mässing, Aneta, Växjö, 1970-tal, höjd inkl. skärmar ca 84 cm

Smärre slitage

645853

2019-05-21