2 st lyktor

2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor
2 st lyktor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYKTOR, 2 st, 1900-talets början, stomme i hamrad och patinerad metall, blyinfattat glas, höjd ca 45 respektive 50 cm exkl kedja.

Slitage, ej funktionstestade.

645861

2019-05-25