Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LORENZ GEORG WEIS (verksam 1791-1829), supkalk, silver, stämplad Norrköping, höjd 13,5 cm
Slitage, mynning med mindre bristning, spår av invändig förgyllning
645874
2019-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här