Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Ur "Carl Michael Bellman: Fredmans Epistlar", signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x29 cm

645883

2019-05-21