Oljemålning Knut Ljungberg

Oljemålning Knut Ljungberg
Oljemålning Knut Ljungberg
Oljemålning Knut Ljungberg
Oljemålning Knut Ljungberg
Oljemålning Knut Ljungberg
Oljemålning Knut Ljungberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUT LJUNGBERG (1911-1973): Landskapsmotiv, signerad Knut Ljungberg, olja på duk, ca 36 x 47 cm

645894

2019-05-24