Religiös scen oljemålning
Closed
2019-05-21
645896
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Religiös scen, olja på duk, ca 80x100 cm, oramad
Färgbortfall, skador