Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, sengustavianskst, förgyllda beslag, höjd 77, 102x51, klaffens mått 14 cm
Kompleterad med senare klaff
645899
2019-05-22