Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, sengustavianskst, förgyllda beslag, höjd 77, 102x51, klaffens mått 14 cm

Kompleterad med senare klaff

645899

2019-05-22