Kopia efetr Pierre Mignard oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), kopia efter Pierre Mignard: Mansporträtt, olja på duk, ca 56x46 cm

Dubblerad, retuscherad

645903

2019-05-21