Soffbord hunterstable NK

Soffbord hunterstable NK
Soffbord hunterstable NK
Soffbord hunterstable NK
Soffbord hunterstable NK
Soffbord hunterstable NK
Soffbord hunterstable NK
Soffbord hunterstable NK
Soffbord hunterstable NK

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, sk. Hunters table, 1900-talets första hälft, Nordiska Kompaniet, mahogny, brickmärkt, höjd ca cm

Bruksslitage, skiva med fuktfläckar

645906

2019-05-21