Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): "Le Vieux Roi", litografi, 1959, stämpelsignerad, upplaga 1000, I. bladmått ca 64,5x49,5 cm

Ref: Sauret, Picasso Lithographs, nr 317

645918

2019-05-22