Berndt Wennström
2019-05-26
645935
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Passage, Södermalm, signerad B Wennstöm, färglitografi, 167/250, ca 57x66 cm