Berndt Wennström

Berndt Wennström
Berndt Wennström

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Passage, Södermalm, signerad B Wennstöm, färglitografi, 167/250, ca 57x66 cm

645935

2019-05-26