Colibri tändare och penna

Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna
Colibri tändare och penna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLIBRI, 30 st tändare och 1 penna, merpart i boxar, 1900-talets andra hälft.

Slitage, ej fullt genomgångna, ej funktionstestade.

645937

2019-05-28