Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COLIBRI, 30 st tändare och 1 penna, merpart i boxar, 1900-talets andra hälft.
Slitage, ej fullt genomgångna, ej funktionstestade.
645937
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här