Golvlampa Anders Pehrson

Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson
Golvlampa Anders Pehrson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", golvlampa, Ateljé Lyktan Åhus, 1960/70-tal, brun plast, fot i brunlackerad metall, undertill märkt, höjd ca 120 cm

Brukslitage, smärre ytskador

645947

2019-05-21