Bevan Funell Reprodux bord
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BEVAN FUNELL REPRODUX LTD, matbord, 1970/80-tal, England, fanérat i löv trä, höjd ca 76 cm, diameter ca 110 cm, 3 iläggskivor medföljer ca 51 cm
Slitage, märken, repor, fanéringsskador vid kanten
645971
2019-05-23