Bevan Funell Reprodux bord

Bevan Funell Reprodux bord
Bevan Funell Reprodux bord
Bevan Funell Reprodux bord
Bevan Funell Reprodux bord
Bevan Funell Reprodux bord
Bevan Funell Reprodux bord
Bevan Funell Reprodux bord
Bevan Funell Reprodux bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BEVAN FUNELL REPRODUX LTD, matbord, 1970/80-tal, England, fanérat i löv trä, höjd ca 76 cm, diameter ca 110 cm, 3 iläggskivor medföljer ca 51 cm

Slitage, märken, repor, fanéringsskador vid kanten

645971

2019-05-23