Spegel senempire
Valmis
2019-05-21
645974
| Korkein tarjous | 25 000 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, förgylld, delvis med pastellage, höj 212x147 cm
Proveniens: Grand Hotell KAK-huset
Lagningar, smärre skador