Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, bok med laminat skiva i mönster "Virrvarr" av Sigvard Bernadotte, med avtagbart hylla/ bricka, höjd ca 81, 63x45 cm, klaff ca 30 cm

Slitage, märken, repor, torrsprickor

645979

2019-05-23