Bordslampor mässing
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, förgyllt mässing med rafflad, balusterformad stomme, totalhöjd ca 67 cm
Ställvis förlust av förgyllning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
645987
2019-05-23