Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, tenn, 1700-talets början, stämplad H.V.D.H, Lübeck, Tyskland, höjd 3, diameter 38 cm, märkt och daterat "Eliesabet Sickin 1716"
Bucklor och ytskador
646011
2019-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här