Cecilia Björk

Cecilia Björk
Cecilia Björk
Cecilia Björk
Cecilia Björk
Cecilia Björk
Cecilia Björk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA BJÖRK, (född 1971), "I am a wife" - Kate Moss, signerad o daterad 15, akryl/mixed media på duk, 100x100 cm

Tryckmärken

646013

2019-05-22