Eva Stjernsvärd oljemålning

Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning
Eva Stjernsvärd oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA STJÄRNSVÄRD (född 1953): Kvinna och leopard - diptyk, monogramsignerad ES, olja på duk, 108x65 cm vardera

Tryckmärken

646022

2019-05-22