Trädgårdssoffa Byarum modell ormbunke

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunke", Byarum, 1900-tal, gjutmetall och trä, längd ca 144 cm

Slitage, färgbortfall

646023

2019-05-26