Bar riopalisander 1960-tal

Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal
Bar riopalisander 1960-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAR, fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra), svartlackade skjutdörrar och detaljer, stämpelmärkt ´Made in Denmark, H ca 112, ca 125x47 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Bruksslitage, mindre fanérskador, hål och skada på skjutdörrar

646024

2019-05-21