Brickor England

Brickor England
Brickor England
Brickor England
Brickor England
Brickor England
Brickor England

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKOR, 3 st, pläter, England, 1900-tal, två på fötter, reliefdekor med blommor och blad, gallerkant, en rund diameter 31 cm, en rektangulär 41x23 cm, en oval 41x17 cm

Bruksslitage

646028

2019-05-21