Sigvard Bernadotte & Acton Björn soffbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Sigvard Bernadotte & Acton Björn, soffbord fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra) 1960-tal, benställning i svartlackat stål, svävande skiva, benavslutningar i Riopalisander, H ca 48 cm, ca 165 x 72 cm
Citesintyg giltigt inom EU medföljer
Bruksslitage, repor, märken, liten fanérskada
646033
2019-05-21