Bruno Mathsson & Piet Hien matbord

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, bordsskiva i fanerad jakarand, spännben av förkromat stål, etiketter märk Fritz Hansen1983, höjd 72, 240x120 cm, cites intyg medföljer

Bruksslitage

646051

2019-05-22