Torbjörn Calvero fotografi

Torbjörn Calvero fotografi
Torbjörn Calvero fotografi
Torbjörn Calvero fotografi
Torbjörn Calvero fotografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORBJÖRN CALVERO (född 1949):
Patti Smith & Ivan Kral på Hotell Diplomat 1976, Stockholm
signerad, daterad och numrerad 1/10 Calvero 1976 samt 2011, 1/10, pigment print, 70x50 cm

646056

2019-05-22