Fällbord Ikea 1700-talsserie

Fällbord Ikea 1700-talsserie
Fällbord Ikea 1700-talsserie
Fällbord Ikea 1700-talsserie
Fällbord Ikea 1700-talsserie
Fällbord Ikea 1700-talsserie
Fällbord Ikea 1700-talsserie
Fällbord Ikea 1700-talsserie
Fällbord Ikea 1700-talsserie
Fällbord Ikea 1700-talsserie
Fällbord Ikea 1700-talsserie

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, "Björnsholm", fällbord, 1700-talsserie, rund skiva, tredelad svarvad pelarfot, brännstämplad, höjd ca 73, diameter 87 cm

Märken, slitage

646071

2019-05-21