Båtmodell
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅTMODELL, segelfartyg, 1900-talets mitt, bemålat trä , detaljer i bl a metall och snöre, höjd ca 68, längd 86 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"
Några lösa segel och snören, smärre slitage
646078
2019-05-23