Trymå 1800-tal
2019-05-22
646083
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-tal, förgyllt, pastellagedekor, stenskiva, höjd 35, 98x34 cm
Skador, lagad skiva