Väggur 1700-tal

Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 1700-tal, gustavianskt, förgyllt, skuren dekor, höjd 78 cm

Senare urverk samt tavla, sprickor, smärre skador

646104

2019-05-22