Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, signerad Peter Åström NYC 89, olja på duk, ca 107 x 75 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre färgbortfall
646111
2019-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner