Peter Åström oljemålning

Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, signerad Peter Åström NYC 89, olja på duk, ca 107 x 75 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre färgbortfall

646111

2019-05-22